Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EFES, GÜVEN TAZELEDİ

EFES, GÜVEN TAZELEDİ

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’de kısa adı ERGİKAD olan Ereğli Girişimci ve Yönetici İş Kadınları Derneği’nce genel kurul gerçekleştirildiği bildirildi. Başkanı Nilgün Efes, derneğin yeniden başkanı seçildi.
Yapılan açıklamaya göre, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen kurul öncesi saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı söylendi. Ardından Divan Heyeti kuruldu. Sonrasında ise Yönetim ve Denetim Kurulu Faaliyet Raporları okundu, ibraz edildi.
Yapılan seçimde ise Nilgün Efes, güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi. Yönetiminde ise Aysel Manay, Ayşe Tornoğlu, Derya Gökbulut Sağlam, Derya Erhal, Filiz Eroğlu ve Nilay Suvardar;  ‘Yedekte’ ise Zeynep Yüksel Ünal, Ümit Karahan, Yeşim Özdoğan, İlknur Turt Kanca, Ayşe Kalo Efe, Fatma Kılıçarslan ve Elif Sarı’nın isimleri yer aldı.
Başkan Efes, burada konuşmasında, yapacakları çalışmaların odağında ‘kadın’ ve ‘Ereğlinin’ ortak konumda olacağını söyledi. Efes, “ kadınlarımız kazanırken Ereğli’ye de kazandıracak. Derneğimiz diğer yerel STK’lar ve yerel yönetimler ile işbirliğine, güç birliğine açık olarak birlikte yapılabilecek projelerde yer alabilecektir” diye konuştu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran2
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın