Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

DÜNYA EVİNE GİRDİLER

DÜNYA EVİNE GİRDİLER

Karadeniz Ereğlili Mustafa Cem Efe ile Konya Ereğlili Ayşegül Karaköse mutluluğa adım atarak yaşamlarını birleştirdiler.


Alınan bilgiye göre, Mücella ve Mustafa Karaköse’nin kızları Ayşegül ile Doğa Koleji ortaklarından Suna ve Nazım Efe’nin oğulları Mustafa Cem Efe, uzun yıllar hatırlanacak düğün merasimi ile dünya evine girdiler.
Nikah 20 Ekim Cumartesi günü Konya Ereğli Belediye Nikah Salonu’nda düğünün ise 6 gün sonra Karadeniz Ereğli Eski Bağlık Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi.
Suna ve Nazım Efe çifti, katılımı üst düzey düğünde davetlileri kapıda karşıladı. Aileler, evlatlarının mutlu günlerini dans ederek pekiştirdi. Düğün, geç saatlere kadar eğlence ile devam etti.

-KATILIM-
Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Doğa Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çataklı ve okul yöneticileri, iş-siyaset ve eğitim camiasından bilinen isimler, çiftin yakınları davetliler arasındaydı.

-TEBRİK-
Mustafa Cem Efe ile Ayşegül Efe’ye (Karaköse) ömür boyu mutluluklar diliyoruz. (Ereğli FM ailesi adına Şafak Negüzel)

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran6
üzgün1
gülücük0
şaşkın0
kızgın0
Suna Efe

29 Ekim 2018 - 16:13

Şafakcığım seni de düğünümüzde görmek isterdim.Davetiye gonderdim.Sonucta Cem senin sınıf arkadaşın.Haberin için teşekkür.

Yorum Yazın