Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÇAM AĞAÇLARI... YEMEK... FASIL... ŞİMDİDE; KAHVALTI ŞÖLENİ..!

ÇAM AĞAÇLARI... YEMEK... FASIL... ŞİMDİDE; KAHVALTI ŞÖLENİ..!

Şimdi de Pazar günleri ise ‘Kahvaltı Şöleni’ organize edilmeye başlandı.


Erdemir Mühendisler Derneği lokalinde, yaz mevsimi dolayısıyla daha çok tercih edilen dış mekanında da çeşitli etkinlikler yapılıyor. Alınan bilgiye göre, dernek yönetiminin aldığı karar doğrultusunda, 250 kişi kapasiteli açık alanındaki çalışmalar tamamlandı. Gün boyu yemekli etkinliklerin gerçekleştirilen dernekte, Pazar günleri ise ‘Kahvaltı Şöleni’ organize edilmeye başlandı.
Yılların getirdiği deneyimlerin faaliyetlere yansıtılan dernekte, Pazar günleri müşterilerine sunduğu serpme kahvaltısında yaklaşık 20 yiyecek seçeneği sunuluyor. Aynı anda müşteri tercihine göre yöresel gözleme de pişirilen lokalde, bu vesileyle nostalji yaşatılmış oluyor.
Dernekte ayrıca çam ağaçlarının kokusu altında Çarşamba akşamları açık alanda canlı müzik eşliğinde fasıl dinletisi sunuluyor. Her Cuma ise gitar ve bağlama eşliğinde aile ve dostlarınızla keyifli saatler geçirebiliyorsunuz.
250 kişilik kapalı alanda da düğün, nişan, yaş günü, kına ve benzeri özel gün kutlamaları yapılabiliyor. Erdemir Mühendisler Derneği’nin söz konusu hizmetlerinden faydalanabilmek için derneğin (0372) 329 27 80 ve (0532) 463 76 25 nolu telefonları aracılığıyla rezervasyon yaptırabiliyorsunuz.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük1
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo