Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Basına kapalı toplantı!

Basına kapalı toplantı!

Kümelenmenin önemi konuşuldu!


Karadeniz Ereğli’de Ticaret ve Sanayi Odasın’da (TSO), Makina-Çelik Kümelenme Analiz Çalıştayı’nın gerçekleştiği bildirildi. Basına kapalı olarak düzenlenen çalıştay toplantısında, “başta Vali Erdoğan Bektaş ve Kaymakam İsmail Çorumluoğlu olmak üzere tüm katılımcılara kümelenmenin önemi ve gerekliliği konusunda fikirleri sorularak söz verildiği” açıklandı.


TSO’DAN KISA AÇIKLAMA!
Basına kapalı gerçekleşen ve 3 saat süren toplantıya ilişkin ayrıntılı haber alınamazken, katılımcılara kümelenmenin önemi ve gerekliliği konusunda fikirleri sorulduğu ve görüşleri alındığı vurgulanan Karadeniz Ereğli TSO ‘yazılı’ açıklamasında şu ifadelere yer verildi:
“Zonguldak Valisi Sayın Erdoğan Bektaş önderliğinde, 10 Ekim Perşembe günü Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odasında Makine İmalatçılarına yönelik Çelik Kümelenme Toplantısı gerçekleştirildi.
Toplantıya Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Alaplı Kaymakamı Vedat Yılmaz, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nedim Kaplancan, MÜSİAD Başkanı Abdulkadir Çınar, TAT Metal Yönetim Kurulu Başkanı Akın Tatoğlu, Erdemir A.Ş. Yetkilisi Ramazan Çelik, BAKKA Genel Sekreteri Muhammet Ali Oflaz, Tersaneler adına Avni Biçer, KOSGEB Zonguldak Müdürü Güven Aktaş ve Makine İmalat Sektöründe faaliyet gösteren firmalarımızın yetkilileri katıldılar.
Yaklaşık olarak 3 saat süren toplantıda kümelenmenin önemi ve gerekliliği konusunda başta Vali Erdoğan Bektaş ve Kaymakam İsmail Çorumluoğlu olmak üzere tüm katılımcılara fikirleri sorularak söz verildi.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
hayran1
şaşkın1
üzgün1
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın