Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Babasının, oğlunun ve köpeğinin adı da "Bayram"

Babasının, oğlunun ve köpeğinin adı da "Bayram"

Zonguldak’ta ‘Bayram’ adı verilen köpek, sahibini, tedavi olduğu hastanenin önünde bekliyor. Onun bu vefası, çoğu insana ders oluyor.


Kent merkezinde yaşayan 57 yaşındaki Murat Kahveci, yaklaşık 2 yıl önce Gelik beldesinde trafik kazası geçirdi. Sağ gözünü kaybeden talihsiz adamın kaburgalarında kırıklar meydana geldi. Kahveci, By-Pass olması sebebiyle  Atatürk Devlet Hastanesi’na  yatırıldı.
Yıllar önce hayatını kaybeden babası Bayram Kahveci’ye olan sevgisi nedeniyle oğlunun adına da ve 2 yaşındayken aldığı Golden cinsi köpeğine de "Bayram" ismini koydu. Köpek olan Bayram, sahibinin uzun sürecek tedavisi boyunca, O’nu bir on olsun yalnız bırakmadı. Vefalı köpek, hastane önünden ayrılmadı.
ÇOCUĞU YERİNE KOYDU!
Tedavisi süren Murat Kahveci, gazetecilere açıklamasında,  uzun süredir hastanede olduğunu belirterek şunları söyledi:
“Sadık dostuma babamın adı ve çocuğumun ismini koydum. Bayram’la bağım uzun yıllara dayanır. Bunu çocuğum yerine koydum, yıllarımı geçirdim. Ben hastanedeyken bahçede beni bekliyor. Gece gündüz buradan ayrılmıyor. Ayrılmaz. Buradan çıktığım zaman beraber gideriz. Çok sadıktır.”
ONU BEKLİYOR
Sahibinin elinden yediği kremalı bisküvi ile karnını doyuran Bayram, hastane bahçesine çıkan sahibini gördüğünde yanına koşarak sevgisini gösteriyor. İkili, çevredekilerin şaşkın bakışları arasında oyun oynuyor. Kahveci, bahçe ziyareti sonrası hastanedeki odasına çıkarken Bayram ise kendisine çalılarla yuva yaptığı Acil Servisin önünde bekleyişini sürdürüyor.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün41
hayran27
gülücük1
şaşkın1
kızgın1
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın