Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Anlaştılar!

Anlaştılar!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesindeki Türk Metal Sendikası ile ilçedeki Özel Echomar Hastanesi arasında ‘indirimli sağlık hizmeti anlaşması’ imzalandığı bildirildi.


Sendikanın resmi internet sitesi “turkmetalkdzeregli.org”da yer alan habere göre, Türk Metal Şube Başkanı Metin Ercan ile Özel Echomar Hastanesi Başhekimi Dr. Nevzat Çimenoğlu arasında, sendika birasında imzalanan anlaşmadan, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları Erdemir), Tat Metal AŞ. ve Erdemir  ÇELİK Servis Merkezi’nde (Ersem) çalışan sendika üyeleri yararlanabilecek.
Şube Başkanı Ercan, anlaşmanın 17 Kasım’dan itibaren geçerli olduğunu belirterek, şunları kaydetti:
“Yaptığımız anlaşma kapsamında Özel Echomar Hastanesinde ayakta tedaviye yönelik poliklinik muayene hizmeti alacak olan üyelerimize, muayene eden doktor tarafından hastadan istenen; MR, tomografi, direkt röntgen, kan, hormon, idrar tahlilleri, efor, eko, ultrason ve benzeri tahlil ve tetkik bedellerinden yüzde 50 indirim uygulanacak.
Yatarak tedavilerde, tıbbi müdahaleler girişimsel veya tanısal operasyon hizmetlerinden, cari fiyatlar üzerinden yüzde 10 indirim yapılacak. Tüm üyelerimize ve Erdemir çalışanlarına sağlıklı günler diliyor, anlaşmanın hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyoruz."

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın