Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

“ZONWOS”, ŞEHİT YAKINLARINA DAVET VERDİ

“ZONWOS”, ŞEHİT YAKINLARINA DAVET VERDİ

DEVREK

Zonguldak’ta, özel otomobil tutkunlarının kurduğu bir dernek tarafından, şahit ve gazi yakınlarına davet verildiği bildirildi.
Edinilen bilgiye göre, Devrek Belediyesi’nce düzenlenen Yaz Şenlikleri’nin sürdüğü belirtildi. Şenliğe ise Türkiye’nin farklı illerinden tamamı nostalji otomobil tutkunu olan Volkswagen kullanıcılarının katıldığı ifade edildi.
Etkinlikler kapsamında da Zonguldak Volkswagen Dayanışma Derneği’nce şehit ve gazi yakınları onuruna yemekli etkinlik düzenlendiği kaydedildi.
Dernek Başkanı Melih Öztürk, Egemenlik Mesire Alanında düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, etkinliğe birçok ilden yaklaşık 120 aktivist katıldığını söyleyerek şu sözlerle konuştu:
“Ordu, samsun, Fatsa, Düzce, Ankara, İstanbul, Sakarya Karabük il ve ilçelerinden katılan yaklaşık 120 araç ile turumuza başlardık. Devrek Belediyesi’nin de katkıları düzenlenen yemekte, ilçemizde bulunan şehit ve gazi aileleri ile bir araya bir araya gelmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Zonguldak’ın bazı ilçe ve beldelerinde etkinliklerimiz olacaktır.”
Etkinliğe Devrek Kaymakamı Yakup Güney, Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci ve ilgili daire müdürleri katıldı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük6
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo