Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ZABITADAN İNSAN ODAKLI KAR HİZMETİ

ZABITADAN İNSAN ODAKLI KAR HİZMETİ

Karadeniz Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, mahallelerde, ekipleriyle yer alarak yollarda oluşabilecek olumsuzlukları karla mücadele koordinasyon merkezine iletiyor. Merkeze ulaştırılan bilgiler, hızla Fen İşleri Müdürlüğüne iletilerek, sorunlu alana müdahale ediliyor.

İlçe genelinde ayrı bir ekip ile de çalışmalarını sürdüren zabıta müdürlüğü, yoğun kar nedeniyle diyaliz hastaları, hamile bayanlar ve acil hastalarının hastaneye ulaşımda sorun yaşayan vatandaşlara da ulaşım sağlamaktadır. 

Belediye Başkan Yardımcısı Alptekin Dursun “Bu yıl ilçemizde kış mevsimi yoğun yağış altında geçmektedir. Yolların kapanmaması, ulaşımın aksamaması için çalışmalarımız aralıksız sürdürmekteyiz. Buzlanma riskine karşı da tuzlama aracımız ve ilgili personellerimiz ile çalışmalarımız devam etmektedir.

Ayrıca zabıta ekiplerimiz 24 saat görev başında olup, sorun yaşayan vatandaşlarımız ’Alo-153 Zabıta’, ’333 11 53’ ve çözüm masası ’333 12 62- 333 12 84 -333 11 21’ numaralı telefondan ekiplerimize ulaşabilirler” dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın