Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

YUVA KURDULAR…

YUVA KURDULAR…

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Belediyesi çalışanlarından Ayşenur Ekşi ile Celil Karadağ, katılımı yüksek düğün merasimi ile hayatlarını birleştirdiler.
Alınan bilgiye göre, Nurcan ve Fevzi Ekşi’nin Belediye Ruhsat Birimi çalışanı kızları Ayşenur Ekşi ile Selahattin ve Fatma Karadağ’ın Belediye Çözüm Masası çalışanı oğulları Celil Karadağ, bir süredir devam eden birlikteliklerini taçlandırdılar.
Gülüç beldede bulunan Büyük Anadolu Ereğli Otel’de düzenlenen düğün töreninde, çiftin nikahını Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş kıydı.
Çiftin nikah şahitliklerini ise AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, CHP Ereğli İlçe Başkanı Sevdekar Aras, DSP Ereğli İlçe Başkanı Mustafa Timur, Ereğli Belediye Meclis Üyesi Esra Alpago, işadamı Aydın Karadağ, Metin Bayrak ve Hasan Arslan yaptılar.
Ayşenur (Ekşi) ve Celil Karadağ, seçkin davetli topluluğunun katılımı ile gerçekleştirilen düğünde, gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendiler.

Ereğli FM olarak, yuva kuran arkadaşlarımıza ömür boyu mutluluklar diliyoruz.  
 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın