Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

YÜRÜYÜŞ DELİLERİ, AKÇAKOCA’DA BULUŞTU

YÜRÜYÜŞ DELİLERİ, AKÇAKOCA’DA BULUŞTU

                                                 -HABER YAŞAM-

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’ne bağlı Gülüç Belde Belediyesi’nde, spor yapmaya tutkunluğu ile bilinen Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Seydi Demirtaş (55), sağlıklı yaşamak için kilometrelerce yürüdüğünü bildirdi.
Demirtaş, Ereğli FM muhabirine açıklamasında, programlı yaptığı yürüyüş sporu sırasında çektiği fotoğrafları sosyal medyadaki sayfasında paylaştığını söyledi. Bunu ise çevresindekileri spor yapmaya davet amaçlı yaptığını belirten Demirtaş, şunları kaydetti:
SLOGAN BELİRLEMİŞ
“Yaşımız altmışa merdiven dayadı. Her gün yürüyüşlerimizi Facebook sayfasında size paylaşıyoruz. Allah gösterişten korusun, buradaki amacımız sağlık için arkadaşlarımızı, dostlarımız insanlarımız yürüyüşe, spora teşvik etmek, onların boş vakitlerini yürüyüş yaparak, spor yaparak değerlendirmelerine öncülük edebilmek. Bunda da başarılı olabiliyorsak ne mutlu bize. Tüm arkadaşlarımızı, zinde ve sağlıklı kalabilmek için yürüyüşe ve spora davet ediyoruz. Sloganımız şudur:  yaşam boyu sağlık için durmak yok yürüyüşlere ve spora devam.”
Öte yandan Demirtaş, kendisi gibi düzenli yürüyüş yapan işadamı Yüksel Demirbaş ile birlikte, son olarak Düzce’nin Akçakoca ilçesine giderek buradaki sahilde yürüdüklerini sözlerine ekledi.

                                                  -HABERİN İÇİNDEN-
*Biri Ereğli’den, diğeri Gülüç’ten yola çıktı, Akçakoca’da yolları birleşti.
*Yaşları 60’şa dayanan ikiliye Ereğli ve Gülüç sahilleri yetmedi; gençlere ‘spor yapın’ mesajını yerel turizmin kalbinden verdi.
*Sahil, asfalt, kara, ‘deniz’, ‘hava’ demeden yürüyen ihtiyar delikanlıların ‘spor azmi’, gençleri adeta utandırdı.
 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo