Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

YETİŞEN ALIYOR; GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ 89 LİRA…

YETİŞEN ALIYOR; GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ 89 LİRA…

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’de, mağazasını yeniçağa uygun şekilde yeniden dekor ettiklerini belirten Ereğli Optik sahibi Hakan Yaman, dünya markası gözlükleri ise açılışa özel 89 liraya satışa sunduklarını bildirdi.
Yaman, Müftü Mahallesi Yukarı Çarşı Sokak’taki mağazada Ereğli FM’e açıklamasında, güneş gözlüğü yeni sezonun başladığını söyledi. Yeni sezon ve yenilen mağaza dekoru nedeni ile dünya markalarından seçilen bazı gözlük modellerinde bir hafta geçerli kampanya düzenlediklerini ifade eden Yaman, şöyle dedi:
“1999 yılında açılan mağazamız, yeni konsepte ve yeni gelişen çağa uyum sağlamak için dekorumuzu yenileyerek Ereğli halkına hizmete bugün itibari ile açtık. Bugün açmamızın da güneş gözlüğü yeni sezonunun açılması ile beraber olması tam uyum içinde oldu. Bugün açılışa özel 89 liradan başlayan fiyatlarla güneş gözlüklerini çıkarttık. Tüm Ereğli halkını, güneş gözlüğü beğenmek için mağazamıza bekliyoruz. Kampanyamız bir hafta sürecek. İçinde geçmiş sezona ait ürünler var. Dünya markalarını uygun fiyatlara bulabilecekler.”  
Hakan Yaman çocuk, kadın ve erkeklerde pek çok modelin vitrinlerde yerini aldığını da sözlerine ekledi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran2
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın