Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

YENİDEN ‘SÖZ SİZDE’…

YENİDEN ‘SÖZ SİZDE’…

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın, bir süre önce hayata soktuğu mahalle ziyaretlerine yeniden başladığı bildirildi.
Ereğli Belediyesi Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre,  ’Söz sizde’ adlı mahalle gezilerine yeniden başlandı. Uysal, halkın isteklerine karşılık vermek için başlatılan halk ziyaretlerine, Kirmanlı Mahallesi’nde start verdi. Süreçte, ilçenin 31 mahallesine gidilerek 52 ayrı noktaya ulaşılacak.
ASFALT DÖKÜLECEK
Belediye Başkanı Uysal, mahalle ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, Kirmanlı’nın en eski yerleşim bölgelerinden biri olduğunu söyledi. Mahalleye, kısa süre sonra asfalt döküleceğini ifade eden Uysal, “mahalle muhtarımız ile birlikte mahallemizi gezerek, sorunların çözümü noktasında tespitlerimizi yaptık. Öncelikle 2017 yılı asfalt programına aldığımız mahallemizde, daha önce belirlediğimiz, bugünde yerinde gördüğümüz bölgelere kısa süre içinde asfalt dökülecek. Bazı noktalarda gerekli olan düzenleme ve çalışmaları da tamamlayacağız” diye konuştu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo