Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BİLARDODA İYİYİZ

BİLARDODA İYİYİZ

KARASU
Zonguldak’ın Ereğli ilçesindeki bilardo sporcularının, Sakarya’nın Karasu ilçesinde katıldıkları “Karasu Cup 2017-1 3 Bant Bilardo Turnuvası”nda başarı elde ettikleri bildirildi.
Edinilen bilgiye göre, Karasu Bilardo Salonu’nda 107 sporcunun katılımıyla başlayan turnuvaya Zonguldak’tan 4, Ereğli’den ise 7 sporcu katıldı.
Oynanan ilk tur maçlarının birinci gününde masaya çıkan Ereğli’den Serkan Fitöz, Cüneyt Solukçu, Tahir Yurtoğlu, Deniz Yücesan, Burak Yaman ve Orkan Basmaz rakiplerini yenerek bir üst tura yükseldi. Zonguldak’tan da Hüseyin Uzun ile Bora Yayalar turu geçen isimler oldu.
İlk turda Ereğli grubundan Fikri Kapan rakibine yenilirken, Zonguldak’tan da Yusuf Seki ve Alper Turşah beklenen başarıyı gösteremeyen isimler oldu.
FİNAL 15 TEMMUZ’DA
İkinci turları 14 Temmuz Cuma oynanacak olan turnuvanın finali ise 15 Temmuz’da yapılacak. Ülke genelinde, aralarında Hakan İncekera gibi milli sporcuların 20 il ve ilçelerden sporcuların katıldığı turnuva sonunda dereceye girenlere ödülleri verilecek.  Turnuva finalinin ardından ise sürpriz bir sporcunun katılımıyla gösteri maçı yapılacağı öğrenildi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo