Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

YENİ MESİRE ALANI AÇILIYOR

YENİ MESİRE ALANI AÇILIYOR

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, plajlar bölgesinde 13 bin metrekare alanın mesire alanı olarak halkın kullanımına açılacağını bildirdi.
Belediye Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre Posbıyık; başkan yardımcıları, ilgili daire müdürleri ve peyjaz mühendisleri ile birlikte 10’uncu kilometrede bulunan alanda incelemelerde bulundu.
Halkın yararlanabileceği yeni bir yaşam alanı olarak buranın düzenlenmesi talimatını veren Başkan Posbıyık, yapılan çalışmaları da yerinde takip etti. Mesire alanında olması gereken konular için ilgili daire müdürlerini görevlendiren Başkan Posbıyık, şunları kaydetti:
“YAZ AYINA YETİŞTİRMEYE ÇALIŞIYORUZ”
“Erdemir Plajının şehir tarafına bakan bölgede eski kantarın olduğu yerde geniş bir yerimiz var. Burada halkımızın mesire yeri olarak ve dinlenmesi için hizmetine açmak istiyoruz. Onun için bütün teknik ekibimizle birlikte buradayız. Buranın düzenlemesini yapıyoruz. Bu yaz halkımız burada rahat bir şekilde evinden çayını, yemeğini getirmek suretiyle kurduğumuz masalarda çoluk çocuğuyla gayet iyi bir şekilde oturabilir, dinlenebilir, çayını, kahvesini içebilir. Gerekirse buraya kuracağımız büfeden çay isteyebilir, tost isteyebilir. Böyle bir hizmeti yetiştirmek için komple ekibimizle beraber buradayız. Yaz aylarında buranın çok ilgi göreceği kanaatindeyim. Ereğli halkımızı bu bölgede dinlenmeye davet ediyoruz.”
Posbıyık, daha sonra Kestaneci piknik alanında incelemelerde bulunarak yaz ayından önce eksikliklerin giderilmesi için ilgili daire müdürlerini görevlendirdi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
şaşkın2
hayran1
üzgün0
kızgın0
Ereğli Sevdalısı

11 Mayıs 2019 - 01:35

Şehir merkezine canlılık getirmelisiniz. Hastaneye ve terminale yer gösterdiniz merkezi öldürdünüz. Yaptığınız hatayı telafi edici çözümleri de sizden bulmanızı bekliyor Ereğli.

Yorum Yazın