Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

YAŞLI KADIN OTOBÜSTEN DÜŞTÜ!..

YAŞLI KADIN OTOBÜSTEN DÜŞTÜ!..

Ereğli’de, halk otobüsünden ineceği sırada yere düşerek yaralanan yaşlı kadın, ağlayarak yardım istediği sağlık çalışanından kendisini kurtarmasını istedi.

Devrim Bulvarı Kaymaklık hizmet binası önündeki hak otobüsü durağında meydana gelen kazada, ismi alınamayan bir kadın yaralandı. Yolculuğunu tamamlayarak ineceği durağa gelen yaşlı kadın, iddiaya göre, otobüsten inmek istediği sırada dengesini kaybederek yola düştü.

Düşen kadının yerde hareket edemediğini gören vatandaşlar durumu 112 Acil Servisi’ne bildirdi. Çok geçmeden olay yerine ambulansla gelen çağlık çalışanları 60’lı yaşlarda olduğu sanılan yaşlı kadına müdahale de bulundu.

Başının ağrıdığını ve midesinin bulandığın belirten kadın, uzun süre gözyaşı döktü. Sağlık ekibinden kendisini kurtarmalarını isteyen talihsiz kadın, “oğlum, midem bulanıyor, beni kurtarın yahu. Başım da ağrıyor. Dengemi kaybetmedim, araba yürüdü ben inerken. Bir ayağımı koymadan ’dur’ dedim, bağırdım ama araba yürüdü. Aynısını polise de söyleyeceğim” dedi.

Sağlık çalışanlarının yaşlı kadına bulunduğu müdahale sırasında, takılan boyunluğun gevşeyerek ağlayan kadının ağzını kapattığını fark eden bir kişi, duruma engel oldu.

Çevredekilerin de yardımıyla ambulansa taşınan ismi alınamayan kadın, götürüldüğü Ereğli Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Polis, olayla ilgili tahkikat başlattı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın