Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

YAPMA BE ŞEKERİM!.

YAPMA BE ŞEKERİM!.

Ereğli’de basın camiasının sevilen ismi Gazeteci Yalçın Kasapoğlu  hayatını kaybetti.


Edinilen ilk bilgiye göre, böbrek taşı rahatsızlığı yaşayan Yalçın Kasapoğlu, bugün, kendisi gibi gazeteci eşi Serpil Kasapoğlu ile birlikte Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Araştırma Hastanesi’ne ’taş kırdırmak’ için gittiler. 
Ereğli’ye dönen Kasapoğlu, evinde yeniden fenalaşınca, yakınları tarafından Özel Anadolu Hastanesi Acil Servisi’ne getirildi. Rahatsızlığı kalbini de etkileyince durumu ağırlaşan ve kalp krizi geçiren Kasapoğlu, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 
Kasapoğlu’nun beklenmedik ölümü, ailesini ve gazeteci arkadaşlarını derin üzüntüye boğdu.

Camianın sevilen ismi Yalçın Kasapoğlu’nun cenazesi bugün (14 Mayıs Cumartesi)  saat 10.00’da Cenaze Hizmetlerinnden alınarak Elmatepe mahallesi’ndeki evinin önüne götürülecek. Burada yakınlarından alınacak helalliğin ardından Bozhane Camisi’ne getirilecek olan Merhum Kasapoğlu, öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazı sonrası Şehir Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Ereğli FM olarak merhum Kasapoğlu’na Allah’tan rahmet, eşi Serpil Kasapoğlu başta olmak üzere ailesine, dost ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın