Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Yalçın: ‘Güçlü TSO Güçlü Ereğli’

Yalçın: ‘Güçlü TSO Güçlü Ereğli’

Yalçın: ‘Güçlü TSO Güçlü Ereğli’


Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sertan Yalçın 15 Nisan 2018 tarihinde yapılacak seçimler öncesi Ereğli Organize Sanayi Bölgesi’nde ki (OSB) sanayicileri gezerek destek istedi. 
Organ seçimlerine ’Güçlü TSO Güçlü Ereğli’ olarak hazırlanan Yalçın, Başkan Yardımcıları Abdülkadir Çınar ve Mehmet Çivici ile birlikte OSB’de faaliyet gösteren firmaları ziyaret etti. Ziyaretler sonrası açıklamada bulunun şunları kaydetti:
“Gün boyu ekip arkadaşlarımızla birlikte firma ziyaretleri yaptık. Yönetim dönemimizde gerçekleştirdiğimiz ve yapmayı planladığımız projelerimiz, detayları ile anlattık. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. OSB’deki firma temsilcileri de bizlerde çok memnun olduk. Gördük ki; Ereğli OSB, Güçlü TSO Güçlü Ereğli ekibinden yana. Benzer saha ziyaretlerine ben ve arkadaşlarım dün olduğu gibi, bugün ve yarın da devam edeceğiz. Bize destek olan, bizi çıktığımız bu hizmet yolunda şevklendiren iş dünyamızın değerli temsilcilerine teşekkür ederiz.” 
’Yatılı Teknik Lise’
Yalçın ve ekibi ziyaret kapsamında OBAL Alüminyum, OVESE Mühendislik, ERW-TECH, ERMAKSAN, KAYA Metalürji, Yahyaoğlu Döküm, TEKNOPLENT, Us Mühendislik, Tat Metal, Çınar Boru firmalarına gitti.
OSB’ye planlanan yatırımlar olan ’Teknopark’, ara elaman açığını giderecek iş garantili ’Yatılı Teknik Lise’ ve ’Kapsamlı Sosyal Tesisler’ gibi yatırımlar anlatıldı. Firma temsilcilerinden 15 Nisan’da yapılması planlanan TSO Organ Seçimlerinde destek istendi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran2
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın