Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

YAKALANDI BIRAKILDI... YİNE YAPTI...

YAKALANDI BIRAKILDI... YİNE YAPTI...

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Zonguldak'ta, kısa süre önce aynı gün soyduğu işyerlerinden 3’üncüsünde suçüstü yakalandıktan sonra cezai ehliyeti olmadığı için serbest bırakılan kişi, dün yine işbaşındaydı. Hırsızlık sanlısı, bir marketten aldıklarını başka bir markete taşıdı.
Edinilen bilgiye göre, Eşref B. 5 gün önce 3 iş yerinde hırsızlık olayını gerçekleştirirken suçüstü yakalandı, gözaltına alındı. Ancak yapılan incelemede cezai ehliyeti olmadığı belirlenen şahıs serbest bırakıldı. Aynı kişi dün de Tepebaşı ve Yeşil Mahallelerinde bulunan 2 markete girdi.
Yeşil Mahallede bulunan dükkanın önünde bulunana içecek dolabı ve dükkanın camını kırarak içeri girmeye çalışan Eşref B, bunda başarılı olamayınca dışarıda duran son kullanma tarihi geçmiş ürünleri çalarak Tepebaşı Mahallesi’ndeki başka bir markete götürdü.
Burada sürgülü kapıyı açıp içeri giren Eşref B, bir miktar para çaldığı öğrenildi.
Hırsızlık olaylarının ardından polis ekipleri çalışma başlattı. Sabah saatlerinde iş yerlerini açan market sahipleri ise şaşkınlıklarını gizleyemedi. Çok geçmeden gerçek ortaya çıktı.

"Yetkililerden yardım istiyorum" 
İş yerinden hırsızlık yapılan Semran Kalaycı ise çalınan ürünlerin son kullanma tarihi geçtiği için iadesinin yapılacağını söyledi. Yaşadığı durum karşısında şaşkın olduğunu gazetecilere anlatan Kalaycı, şöyle dedi:
“Üzgünüm böyle topluma zarar veren kişi ya da kişilerin acilen yapılması gereken neyse yapılmasını istiyorum. Zorla kazandığımız emeği gasp etmek günahtır. Her şeyden önce zarar, ziyan dolabı kırmış, camı kırmış, iade olan ürünlerimiz vardı onları alıp başka markete götürmüş. Daha önce bu şahıs birkaç dükkana girmiş ve akli dengesi bozukmuş yetkililerin bu konuya bir çözüm getirmesini istiyorum.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın1
üzgün1
gülücük0
hayran0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın