Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Ve hizmete girdi!

Ve hizmete girdi!

Zonguldak’ın Ereğli ilçe Belediyesince hayata sokulan “Spor Parkı”nın hizmete girdiği bildirildi.


Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, yapımına yaklaşık bir yıl önce başlanan Uzunkum Caddesi’ndeki tesise ilişkin yaptığı açıklamada, yapımı tamamlanan güzel bir projeyi daha hizmete açmanın mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi. Erdemir ofis binası yanında yapımı tamamlanan tesiste gençlerin değişik sportif aktivitelerini yerine getirebileceklerini anlatan Uysal, şöyle dedi:
2 milyon lira!
“Ereğli Belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden bu yana halkımız refah ve mutluluğu için çeşitli projeler yapıyoruz. Projelerimizin birçoğu tamamlandı ve bu gün itibariyle de spor parkımızı hizmete açtık. Burada ki buz pistinde görevli iki ayrı hocamız bulunacak. Tırmanma parkurunda da yine görevli bir arkadaşımız bulunacak ve çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde tırmanmalarını sağlayacak. Bu projemiz yaklaşık 2 milyon liraya mal oldu. Bu vesile ile spor parkının ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Ekibimizle birlikte Birçok projemiz tamamlandı ve birçoğu da tamamlanma aşamasında. Bunları da ilerleyen günlerde halkımızla paylaşacağız.”
12 ile 21 arası açık!
Ereğli Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürü Cem Koç ise tesiste 450 metre kare büyüklüğünde sentetik buz pisti, kaykay rampaları, 8 metre uzunluğunda tırmanma kulesi, 11 adet mini golf sahası, yürüme yolları, mini halı saha ve kafeterya hizmetinin sunulacağı alanlar bulunduğunu kaydetti. Koç, tesisin 12.00 ile 21.00 saatleri arasında hizmet vereceğini ifade etti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran5
şaşkın1
kızgın1
gülücük0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo