Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

VALİ ÇINAR, ‘EREĞLİ’ İLE TANIŞTI

VALİ ÇINAR, ‘EREĞLİ’ İLE TANIŞTI

EREĞLİ

Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, bazı temaslar için Karadeniz Ereğli’ye geldi.
Alınan bilgiye göre, son çıkan Valiler Kararnamesi ile Zonguldak’a atanan Çınar, ’ ziyaret’ ve ’iadeyi’ ziyaret için geldiği ilçede, Karadeniz Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu ve ilçe protokolü tarafından çiçekle karşılandı.
Kaymakamlık hizmeti binası önünde askeri kademe, belediye başkanları, yargı temsilcisi, akademi personel, kolluk kuvvetleri ile daire ve birim amirleri ile tanışan Çınar, daha sonra bilgi almak üzere Kaymakamlık makamına çıktı.
Vali Çınar, Kaymakam Madenoğlu’dan alacağı brifing öncesi gazetecilere açıklamasında, ilçeye ikinci kes geldiğini söyledi. Birlikte güzel çalışmalara imza atacaklarını ifade eden Çınar, şöyle dedi:  
FİİLEN BAŞLADI
“Göreve ilk başladığımın ertesi günü, Filyos’ta ki liman çalışması şantiye alanına gitmiştim. Ondan sonra ki günde Ereğli’ye gelmiştim. Bizi, burada Kaymakamlık ve Belediye heyeti çok güzel ağırlamışlardı. Bu ikinci gelişimdir. Kaymakamlık ve diğer kurumları hem ziyaret hem de iadeyi ziyaret şeklindedir. Bir dizi programımız var, hep birlikte gerçekleştireceğiz. Artık, işlerin içine fiilen girdik. Bu bir çalışma gezisidir. Arkadaşlarımızla güzel şeyler yapmaya gayret edeceğiz.”
Ardından ise Kaymakam Madenoğlu, ilçe sahilinin yağlı boya tasviri olan tabloyu Çınar’a takdim etti.
Öte yandan Çınar, gün içinde Ereğli Belediyesi, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası, Organize Sanayi Bölgesi ve Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nı ziyaret edecek.  

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo