Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UYSAL’A İMAM HATİPLİLERDEN TEŞEKKÜR PLAKETİ

UYSAL’A İMAM HATİPLİLERDEN TEŞEKKÜR PLAKETİ

Karadeniz Ereğli İmam Hatip Lisesi Müdürü Ramazan Karaoğlu, Okul Müdür Yardımcısı Hüseyin Çevik, Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri Muhammet Kurttekin ve Yüksel Kazancı Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu’na verdiği destekten ötürü teşekkür plaketi verdi.

Okul Müdürü Karaoğlu Başkan Uysal’ın Ereğli’de gerçekleştirilen Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması’nda kendilerine verdiği desteğe teşekkür ederken, İmam Hatip camiasının Başkan Uysal’ı çok sevdiğine vurguladı.

Karaoğlu gerek İmam Hatipli okul öğrencilerinin gerekse ailelerinin gönlünde Başkan Uysal’ın ayrı bir yeri olduğunu söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Uysal ise, “Asıl benim sizi tebrik etmem ve plaket vermem ve lazım. Ereğli’de herkes kendi alanında şehri tanıtacak bir şeyler yapar üstüne artı koyarsa bu şehir gelişir. Burada yaptığınız yarışma örnek olmalı.

Belki de Allah nasip kısmet ederse bu yarışmanın Türkiye finalini Ereğli’de yaparız. Biz belediye olarak tüm okullarımızın eksikliklerini giderme ve yardımcı olma konusunda hassasız. “ dedi. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo