Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Uysal: Tercih Alanı olacak

Uysal: Tercih Alanı olacak

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, İnönü Parkı’ndaki çınar ağaçların daha görünür hale geldiğini bildirdi.


Uysal, beraberinde Fen İşleri Müdürü Oğuz Cömert ile birlikte düzenleme çalışmaları devam eden İnönü Parkı’nda inceleme gerçekleştirdi. Uysal, inceleme sırasında gazetecilere açıklamasında, çalışmaların yaklaşık 8000 metrekare alanı kapsadığını söyledi. Çalışmalar belirlenen seyrinde sürdüğünü anlatan Uysal, şöyle dedi:
“Tabanı oluşan betonlardan tamamen temizlenerek toprak ilave edilen alanda yaklaşık 4000 metrekare döşeme yapıldı. Bu şekliyle hem daha geniş kullanım alanı ortaya çıktı, hem de tarihi çınar ağaçlarımız daha görünür hale geldi. En iyi şekilde ışıklandırılacak İnönü Parkımız, dinlence oturma gruplarının da tamamlanmasıyla birlikte ailelerin çocuklarıyla birlikte tercih edilen alanı olacak.”

Öte yandan Uysal, çınar ağaçları arasına konuşlandırılan Kedi Barınma Evi’nin daha düzenli bir yere çekilmesi konusunda yardımcısı Atilla Bulak’a talimat verdi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük7
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
Türk Cem Kale

09 Ekim 2017 - 17:06

Heryeri tas yapin mermer yapin en ufak toprak cimen birakmayin ole ya toprak cimen para kazandirmaz insanlara kedi evide fazlalik gelmistir gozunuze onuda kaldirin oda para getirmez borwz cesaretleri olsa o cinarlarinda gozunun yasina bakmazlarda az bucuk cekiniyorlar tepkilerden yoksa 500 yillik cinar kimin umrunda tastan para kazanmak varken

Yorum Yazın

Canlı Radyo