Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

“ŞOFÖR ESNAFI ADAM GİBİ ADAMDIR“

“ŞOFÖR ESNAFI ADAM GİBİ ADAMDIR“

Taksicilerin kongresine katılan Başkan Uysal: Şoför esnafı adam gibi adamdır.

Karadeniz Ereğli Taksiciler Derneği’nin 6.Olağan Kongresi’ne katılan ve konuşmasında taksicilerin zor bir görev üstlendiğini belirten Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, “Şoför esnafı adam gibi adamdır” dedi.

Atatürk Kültür Merkezi Nikâh Salonu’nda yapılan kongrede konuşan Başkan Uysal, marka şehirlerde taksicilerin şehre gelen ve giden misafirler üzerinde uyandırdığı intibaya dikkat çekerek, taksicilerin yaptığı işin sorumluluğunun yüksek olduğunu söyledi.

Başkan Uysal, taksicilerin bazen insanları evlerinden işlerine, bazen, sevdiklerine taşıdığını hatırlatarak, müşterileriyle de birebir irtibat kurarak sohbet etme imkânı bulduğunu belirtti.

Yağmur, kar, fırtınalı havada her türlü insanı taşıdığı için zor şartlar altında hizmet veren taksicilerin aynı zamanda şehrin nabzını tutan insanlar olduğuna ve yol gösterdiğine dikkat çeken Başkan Uysal’ın, “Şoför esnafı delikanlıdır, bizden, içimizden biridir. Şoför esnafı adam gibi adamdır” sözleri ayakta alkışlandı.

Belediye olarak taksicilerin her zaman yanında olduklarını ifade eden Başkan Uysal, taksicilere verdiği öğütte müşterinin her zaman haklı olduğunu müşterinin haksız olduğu durumlarda da birinci kuralın geçerli olduğunu söyledi. 

Taksiciler Derneği Başkanı Yücel Oktay’da ilçedeki Çınar Taksi Adliye Şubesi, Terminal Taksi Hastane Şubesi ve Murat Teksi Kışla Şubesi’nin alt yapılarını ve çevre düzenlemelerini belediyenin yaptığını vurgulayarak , taksicilerin her zaman yanında olan ve her türlü isteklerini yerine getirten Başkan Uysal’a teşekkür etti. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın