Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UYSAL, MESAJ YAYIMLADI!..

UYSAL, MESAJ YAYIMLADI!..

’20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, çocukların geleceğin mimarları olduğunu belirtti.

Başkan Uysal’ın mesajı şöyle:

’Sevgili çocuklar; Sizler, gelecek pınarlarımızın en büyük membasısınız. Sizler, küçük yüreklerinizle büyük Türkiye’nin mimarları olacaksınız. Sizler, Mustafa Kemal Atatürk’ün ’Yurtta Sulh, Cihanda Sulh’ hayalini gerçekleştirecek yegâna güçsünüz.

Biz büyüklere düşen görevse sizlere onurlu bir gelecek, insan haklarını ve demokrasiyi iliklerine kadar yaşayan bir Türkiye kurmak.

Bizler Karadeniz Ereğli Belediyesi olarak sizlerin en önemli hakkınız olan seçme ve seçilme hakkınızı küçük yaşta sizlere teslim ettik.

İlçemizde kurduğumuz Çocuk Meclisimiz ile Karadeniz Ereğli’mizi siz çocuklarımızla yönetiyoruz. Sizlerin fikirlerine değer veriyoruz.

Sizlerin yaptığı çalışmalarla, ekonomisiyle, sanayisiyle gelişmiş, eğitim ve kültürde çağ atlamış bir şehir inşa edeceğinize bütün kalbimle inanıyorum. Çocuklarımız bizlere, geleceğimiz ise çocuklarımıza emanettir’

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın