Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UYSAL, KÖY MİNİBÜSLERİ DURAK BAŞKANLARIYLA BULUŞTU

UYSAL, KÖY MİNİBÜSLERİ DURAK BAŞKANLARIYLA BULUŞTU

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Köy Minibüsleri Durak Başkanlarıyla bir toplantı gerçekleştirerek, yapılacak çalışmalar için şoför esnafının görüşlerini aldı.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, çalışmalarına başlanan Kent Meydanı Projesi kapsamında, Katlı Otoparkta bulunan Köy ve Belde Durak Başkanlarını Belediyede ağırladı.

Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek ve 20’nin üzerinde Köy Birlik Durak Başkanlarının katıldığı toplantıda, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, yapılan çalışmalarda gelinen son durumu anlattı ve şoför esnafının görüşlerini aldı.

Başkan Uysal, Ereğli’nin geleceğini düşünen her kesimin kabul edeceği bir proje hazırladıklarını belirterek; “Sizlerinde istek ve talepleri doğrultusunda, bir an evvel çalışmalara başlamak istiyoruz. Kent Meydanı projemiz hayata geçtiğinde şartlarınız bugünden çok daha iyi olacak. Bu toplantımızda görüş, istek ve önerilerinizi alıp, el birliği içinde bu işi sonuçlandırmak istiyoruz” dedi.

Toplantıda, Belediye Başkan Yardımcısı Alptekin Dursun ve Ulaştırma Müdürü Hüseyin Ağlar, projenin son durumu ve Köy Minibüsleri için hazırlanan duraklar konusunda katılımcıları bilgilendirdi.

Köy Minibüsleri Durak Başkanları, görüş ve isteklerini ilettikten sonra, toplantı tekrar bir istişarede bulunmak üzere sona erdi. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın