Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UYSAL DAVET ETTİ

UYSAL DAVET ETTİ

                                                                            EREĞLİ

15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanan hain darbe girişiminin yıldönümü nedeniyle, Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde ’15 Temmuz Demokrasi ve Milli Beraberlik Günü’ etkinleri düzenleneceği bildirildi.
Ereğli Belediyesi Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, etkinliğin ilçe Kaymakamlığı ile birlikte yürütüldüğünü belirtti. 11 ile 15 Temmuz arasındaki etkinliklere ilçe halkını davet eden Uysal, şunları kaydetti:
“Ereğli Belediyesi olarak, 15 Temmuz hain darbe girişiminin birinci yılında, İlçe Kaymakamlığımız ile birlikte, ’15 Temmuz Demokrasi ve Milli Beraberlik Günü’ etkinlikleri için hazırlıklarımızı tamamlamak üzereyiz.
Darbe girişiminin ardından 27 gün boyunca süren demokrasi nöbetlerinde, bir ve beraber olan siz güzel şehrimin güzel insanlarını, 11 Temmuz Salı günü saat 21.00 de Atatürk Anıtı’nda başlayacak ve program dahilinde 5 gün sürecek olan demokrasi nöbetleri ile, 15 Temmuz 2017 Cumartesi günü saat 20:00’de ilçemiz Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı Köprülü Kavşak Bölgesinden başlayacak ’Demokrasi ve Milli Beraberlik Yürüyüşü’ne davet ediyorum.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo