Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UYSAL: “BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ”

UYSAL: “BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ”

Uysal, belediyede çalışan 206 memura sosyal dengede yüzde 100 artış zammı ve Ramazan ve Kurban Bayramı ile Şubat ayında ödenmek üzere toplamda 3 bin lira ikramiye verdi.


Karadeniz Ereğli Belediyesi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR SEN) arasında 2018-2019 ödemini kapsayan Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandığı bildirildi.
“HER GÜN KENDİNİZİ SORGULAYIN”

BEM –BİR SEN Genel Başkanı Mürsel Turbay, Başkan Uysal’a sözleşme sürecindeki hassasiyeti ve desteklerinden ötürü teşekkür ederek, “belediye başkanımız sizlere bölgenin en yüksek artışını öngördü. Bizim derdimiz sadece para değil, Ereğli’ye ve ülkeye hizmet sunup, katkı sağlamak. Onun için sizlerden her akşam eve gittiğiniz de vicdanen kendinizi hesaba çekmenizi istiyorum. Buradan aldığımı bugün ki çalışmamla hak ettim mi diye kendinizi sorgulayın, bunun vebali ağırdır” dedi.
UYSAL: “BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ”
Uysal ise birlikte daha güçlü olduklarının altını çizerek şöyle dedi:
“Birlikte ayaktayız, sizi seviyorum. Sizlerle birlikte daha güzel hizmetlere imza atacağız. Yaptıklarımız sizlerin eseri, ben sizlerden memnunum. Mesainize zamanında gelin, zamanında çıkın, vatandaşa güler yüzlü olun. Biz yaptıklarımızla yetinecek kadrolar değiliz. Sizi daha fazlasını hak ediyorsunuz. Size en yüksek devlet memuru maaşının ek göstergesinin yüzde 100 net artışını veriyorum, ayrıca Şubat ayı ile Ramazan ve Kurban Bayramları öncesi 1000’er lira olmak üzere, toplamda 3000 bin lira ikramiyenizde hayırlı ve uğurlu olsun.”
İş yeri temsilcisi Mehmet Aksoy ve MEMUR-SEN İl Başkanı Kamuran Aşkar, imza töreni öncesi yaptığı konuşmalarında Başkan Uysal’a teşekkür ederken sözleşmenin hayırlı olmasını diledi.
Konuşmaların ardından imzalar atıldı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
kızgın1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
Ilker Aydemir

30 Aralık 2017 - 09:56

adalet gibi haber yapıyorsunuz taş ören işçi isi yapsın gece gündüz yağmur kar demeden millet sefa sürsün yazık sizlere

Yorum Yazın