Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UTKULU OLMAYA YOĞUN İLGİ

UTKULU OLMAYA YOĞUN İLGİ

Karadeniz Ereğli’de Utku Koleji Eğitim Kurumlarında 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında öğrenim görmek isteyen öğrenciler için yapılan Utkulu Olma Sınavı yoğun katılımla gerçekleştiği bildirildi.


Eğitim kurumundan yapılan yazılı açıklamaya göre 10 Şubat’ta Fen ve Anadolu Lisesi 11 Şubat’ta da Ortaokul için yapılan Utkulu Olma Sınavına 1000’e yakın müracaat oldu. Sınav sırasında öğrenci velileri Sosyal tesislere alınarak Konferans Salonunda kurumun eğitim politikası hakkında bilgilendirildiler. Okulun sosyal tesislerinde yer alan yüzme havuzu ve spor salonunu da gezme imkanı bulan veliler, son olarak kendileri için hazırlanan bilgilendirme masalarından da bire bir bilgi alma imkanı buldular.

Veliler yeniden davet edilecekler
Açıklamada aktarılanlar şöyle:
“Yoğun katılımdan dolayı son derece mutlu olan okul yöneticileri Ereğli, Alaplı, Akçakoca ve Zonguldak şehir merkezlerinden 1000’e yakın öğrencimiz sınava katılmıştır. Başarılı bir sınav geçirmiş olmalarını umut ediyoruz. Önümüzdeki günlerde sınav sonuçlarına göre velilerimizi okulumuza davet edeceğiz.
18 Şubat 2018 tarihinde 8. sınıflarda okuyan öğrencilere yapılacak olan sınavla Utku Koleji Fen ve Anadolu Lisesine öğrenci alınacak 8.sınıflar için yapılacak sınava, 16 Şubat 2018 tarihine kadar Utku Koleji web sitesinden ve okulu telefonlarından kayıt yaptırılabilecektir.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın