Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI EREĞLİ’DE..

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI EREĞLİ’DE..

Ereğli  Belediye Meclisi Haziran Ayı Toplantısını yaptı. Uysal, Engelliler Haftası, ardından Bilim şenliği ve son olarak ta ’Osmanlı Çileği’ temalı şenliği organizasyonlarının, yansımalarının olumlu olduğunu belirtti. Yarın (Perşembe), öğleden sonra Başkanlık Makamı’nda düzenlenecek basın toplantısı ile festival bütçesini kamuoyuna açıklayacağını ifade etti. Ayrıca Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Yönetim Kurulu’nun toplantısının Ereğli’de yapılacağını da  açıklayan Uysal,  12-14 Haziran’da da Türkiye Şampiyonası Oturarak Voleybol Turnuvası’nın da Karadeniz Ereğli’de gerçekleştirileceğini duyurdu. 

Meclis, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın başkanlığında toplandı. Uysal, gündem maddelerinin görüşülmesi öncesi yaptığı gündem dışı konuşmada, geride bırakılan Karadeniz Ereğli Osmanlı Çileği Kültür ve Sanat Şenliği organizasyonun başarılı geçtiğini söyledi.

ŞENLİK BÜTÇESİNİ AÇIKLAYACAK

Uysal, Engelliler Haftası, ardından Bilim şenliği ve son olarak ta ’Osmanlı Çileği’ temalı şenliği organizasyonlarının, yansımalarının olumlu olduğunu belirtti. Yarın (Perşembe), öğleden sonra Başkanlık Makamı’nda düzenlenecek basın toplantısı ile festival bütçesini kamuoyuna açıklayacağını da anlatan Uysal, yaşandığı öne sürülen eksikliklerin ise sonraki şenliklerde giderileceğini belirtti.

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI, EREĞLİ’DE YAPILACAK

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Yönetim Kurulu’nun toplantısının Ereğli’de yapılacağını açıklayan Uysal,  12-14 Haziran’da da Türkiye Şampiyonası Oturarak Voleybol Turnuvası’nın da Karadeniz Ereğli’de gerçekleştirileceğini duyurdu.  

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo