Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

TRT Haber Spikeri Sezen Yüce, TED’te

TRT Haber Spikeri Sezen Yüce, TED’te

TRT Haber Spikeri Sezen Yüce, TED Kdz.Ereğli  Koleji tarafından düzenlenen’ Kariyer Günleri’ programına katıldı. Aynı zamanda TED Kdz. Ereğli Koleji Mezunu olan Yüce, öğrencilere öğütlerde bulundu. TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi binasında düzenlenen panele, Okul yöneticileri, Öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı. Programa konuşmacı olarak katılan Yüce, öğrencilerle tecrübelerini ve deneyimlerini paylaşarak, TED Koleji mezunu olmaktan dolayı hem şanslı hem’de gururlu olduğunu söyledi.

ÇOK DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİMLEYİM

2005 yılından bu yana profesyonel olarak meslekte olduğunu belirten Yüce, “Yüzlerce canlı yayın yaptım, Binlerce kişiye sunum yaptım ama, şu anda  heyecanlandığım kadar heyecanlanmadım. Nedeni ise, çok değerli öğretmenlerimle birlikteyim, Öğretmenlerim beni gerçekten ben yapan değerlerden bir tanesi, Anne babamdan sonra ”dedi.

TED KOLEJİ MEZUNU OLUP,İŞ KAPILARIN SONUNA KADAR AÇILDIĞINI BİZZAT GÖRDÜM

1999 Yılında TED Ereğli Kolejinden Mezun olan Yüce ,”TED Kolejinden mezun olmak, bu okulun sıralarında okumak Eğitim öğretimi burada alıp ve değerli öğretmenlerimin sevgisini eğitimini aldığım için çok gurur duyuyorum, kendimi çok şanslı hissediyorum,  meslek hayatımda inanılmaz tecrübe ettim, Çünkü ben bizzat TED Koleji mezunu olup iş hayatında kapıların nasıl sonuna kadar açıldığını gördüm  ” diye konuştu.

Yüce konuşmasının geri kalan kısmında, İletişim hakkında öğrencilere bilgiler vererek, İletişimin her alanda önemli olduğunu, İletişimin temel eğitim-Öğretim unsurlarından bir tanesi olduğunu belirterek, Eğitim-Öğretim  olmayınca toplumun ilerlemesinin mümkün olmayacağını belirtti. Yüce yaklaşık 2 saat süren programda Öğrencilere birçok konuda tavsiyelerde bulunarak, edindiği tecrübeleri aktardı.

YILDIRIM TEŞEKKÜR ETTİ

TED Kdz.Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları  Genel Koordinatörü  Ramazan Yıldırım’da ,programa  katılımlarından dolayı TRT Haber Spikeri ve Aynı zamanda TED Ereğli Koleji Mezunu olan Sezen Yüce’ye teşekkür etti.

(Ereğli FM Haber Merkezi )

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın