Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

TERSANELER İÇİN GELDİLER

TERSANELER İÇİN GELDİLER

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’ye gelen Ulaştırma ve Al Yapı Bakanlığı Tersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürü Salim Özpak’ın tersaneler bölgesinde incelemelerde bulunduğu bildirildi.
Edinilen bilgiye göre, Özpak, beraberinde Tersaneler ve Kıyı Yapıları Daire Başkanı Salih Tan ile birlikte geldiği ilçede, tersane sahipleri ile bir araya gelerek, görüş alış verişinde bulundu.
Tersaneler bölgesi, sorunları ve talepleri ile ilgili tersane sahiplerinden bilgi alan Özpak, hazırlayacağı raporu bakanlığa sunacak.
Özpak’ın ziyaretinde, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, Ustaoğlu Gemi AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Ustaoğlu da hazır bulundu.
Geçtiğimiz günlerde de Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, tersane sahiplerinin daveti üzerine gelerek incelemelerde bulunmuştu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran2
kızgın2
şaşkın0
üzgün0
yaman yama

26 Ocak 2019 - 17:45

yak kardesim bu millet bu kadar mi saf boyle bir girisimvarda secimi mi bekliyorsunuz varsa imkaniniz acin tersaneleri yaptik istiyoruz deyin alin milleti arkaniza hic yoktan oy istemeye yuzunuz olur artik işçinin emekcinin hakkina girmeyin

Yorum Yazın