Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

TAKIM İÇİN “67” KAMPANYASI!

TAKIM İÇİN “67” KAMPANYASI!

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Bölgesel Amatör Lig (BAL) 6’ncı Grupta mücadele eden Ereğli Belediye spor için kampanya başlatıldığını bildirdi.


Uysal, Ereğli Belediyesi Olağanüstü Meclis Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, takımın şampiyonluk parolası ile emin adımlarla ilerlediğini söyledi. Takımın bir üst lige çıkması için yardım kampanyası başlattıklarını anlatan Uysal, şöyle dedi:
"Ereğli Belediye Sporumuz şampiyonluğa doğru gidiyor, Kdz. Ereğli Belediye Sporumuz inşallah sezon bitiminde bir üst lige çıkmak ve şampiyon olmak gibi hedef ve inançla, azimle futbolcularımızdan antrenörlerimize, malzemecilerimizden, kulüpteki tüm çalışanlarımıza kadar, bizler belediye meclis üyelerimiz ile birlikte buna inanmış durumdayız. Bugün itibariyle, halka ve sizlere de yaymak açısından "KAMPANYA67" diye kampanya başlatıyoruz. Bu konuda gerek meclisimizin gerek STK’ların, gerek Siyasi Partilerimizin, gerekse İş adamlarımızın, gerekse Vatandaşlarımızın destek vereceğini bekliyoruz."
Uysal, kampanyanın içeriği ile alakalı ise "iban numarası vereceğiz, sonu 67 ile biten; örneğin 67 lira, 167 lira gibi rakamlarda yardım desteği bekliyoruz” dedi.
Öte yandan Uysal’ın, kampanyaya bin 67 lira ile katkıda bulunarak destek verdiği öğrenildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın