Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Süreçte gelinen durumu işçilere anlattı!

Süreçte gelinen durumu işçilere anlattı!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, Türk Metal Şube Başkanı Metin Ercan’ın, Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) Toplu Grup Sözleşme taslağını Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) Çelik Servis Merkezi’ndeki (Ersem) üyelerine anlattığı bildirildi.


Sendikanın resmi internet sitesinde yer alan habere göre Ercan, ERSEM üyeleriyle gerçekleştirdiği toplantıda, sendika genel merkezi uhdesindeki “Vardiya” isimli dergide yer alan ve 2017-2019 yıllarını kapsayan toplu sözleşme maddeleri üzerinde açıklamalarda bulundu.
Hazırlanan taslağın emekçilerin istekleri, duyguları ve önerilerin doğrultusunda hazırlandığını anlatan Ercan, taslağın son şeklinin verilmesinde ise Genel Başkan Pevrul Kavlak’ın büyük gayretleri olduğunu anlatarak şunları kaydetti:
“Gazamız mübarek, yolumuz aydınlık olsun”
“Hazırlanan taslağın oluşturulması sırasında ve sözleşme mücadelesinin her adımında, gecesini gündüzüne katarak mücadele edeceğine yürekten inandığımız Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’a, Genel Merkez Yöneticilerimize ve muhakkak ki, her adımda bizlerin yanında bir nefes olan emekçi dava arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Gazamız mübarek, yolumuz aydınlık olsun”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo