Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Start İstanbul’da verildi, ilk durak Ereğli oldu!

Start İstanbul’da verildi, ilk durak Ereğli oldu!

İstanbul’da gerçekleştirilecek İstanbul Deniz Ticaret Odası seçimlerinin başkan adayı Armatör Tamer Kıran, Zonguldak’ın Ereğli ilçesine geldi.


Alınan bilgiye göre, seçimler öncesi Oda’nın 7 bölgesinde saha çalışmalarına başlayan Kıran’ın ilk durağı Ereğli oldu.
Gülüç beldedeki Grand Ahos Hotel’de düzenlenen toplantının açılışında konuşan Batı Karadeniz Deniz Ticaret Odası Başkanı İrfan Erdem, Batı Karadeniz Bölgesi olarak,120’ye yakın üyenin olduğunu söyledi.
Aday Kıran’a başarı dileyen Erdem, “Önümüzdeki seçimlerde üyelerimiz bireysel özgürlük haklarını kullanarak yerlerini alacaklardır. Öncelikle Sayın Kıran’ı tebrik ediyorum. Kazanırsınız, kazanmazsınız ama mühim olan ringe çıkmaktır”  dedi.
“Hepimizin odası”
Kıran ise üyelere hitaben konuşmasında, Erdem’e yanıt vererek, şu sözlerle konuştu:
“İrfan Ağabey, benim defalarca ringe çıkmaya niyetim yok. Bu işi yapılması gerektiği kadar yapmayı ve ondan sonra da köşeme çekilmeyi taahhüt ediyorum.
Bu görevi yapılması gerektiği kadar yapmayı, sonra da köşeme çekilmeyi buradan taahhüt ediyorum. ’Hepimizin odası’ sloganı; adı üzerinde hepinizin, DTO’nun kendisinin odası hissedeceğiniz Oda’yı yaratma hayalidir. İnşallah bunu birlik ve beraberlik içerisinde başaracağız.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın1
gülücük0
hayran0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo