Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

STADI KARDEŞLERİ HASAN İÇİN İNLETTİLER

STADI KARDEŞLERİ HASAN İÇİN İNLETTİLER

“TEKER TEKER, GELECEĞİZ YANINA. HASAN HASAN OLACAĞIZ KOL KOLA”


Futbolcular, birkaç gün önce kaybettikleri arkadaşları için saha çıktı, vefakar taraftar da şarkılarını O’nun için söyledi. Yer ‘Hasan’ gök ise ‘Kaan’ oldu, maçı izleyemeye gelen ailesi gözyaşlarına boğuldu…  

Kısa adı BAL olan Bölgesel Amatör Lig’de Karadeniz Ereğli Belediyespor ile Karasu Spor karşı karşıya geldi. Maç Şehit Vefa Karakurdu Stadı’nda oynandı. İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından seremoni icra edildi. Bu sırada, ev sahibi takımın kaptanı Koray, her ikisi de bayan olan yan hakemlere 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla çiçek verdi.
STAT SUSMADI… TÜM ŞARKILAR SENİN OLSUN HASAN…
Genç Ereğlililer Taraftar Gurubu; geçirdiği kalp krizi nedeni ile aramızdan birkaç gün önce ayrılan, renklerine gönül verdiği takımın şampiyonluğu için şehir şehir dolayan Karadeniz Ereğli Belediyesi güvenlik personeli Hasan Kaan Arslan'ı unutmadı. Resminin olduğu ve üzerinde “Kardeşlerin Seni Unutmayacak” yazılı dev posteri stada astı.
Maçın başlama düdüğünün çalınması ile birlikte stat ‘Hasan’ sesleri ile yankılandı. Maça gelen iki bin kadar taraftar, bir ağızdan “Teker teker, geleceğiz yanına. Hasan Hasan olacağız kol kola” diye bağırdı. Maçı Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ile birlikte karşı tribünde izleyen Hasan Kaan Arslan'ın eşi İlknur Arslan, çocukları Talha Buğra, Anıl Kaan, Yağız Siraç Arslan, babası Feyzi Arslan, annesi Fatma Arslan ve ablaları gözyaşlarını tutamadı.
Maç öncesinde ise kim gol atarsa atsın gol atanın isminin “Hasan” olarak söyleneceği anons edildi.

Öte yandan, haber yayına hazırlandığı sırada maç 3-3 devam ediyordu.  

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün4
gülücük0
hayran0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın