Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SÖZ VERDİĞİ O KÖPRÜ YAPILDI

SÖZ VERDİĞİ O KÖPRÜ YAPILDI

Karadeniz Ereğli’nin 31 mahallesini tek tek gezip sorunları daire müdürleriyle birlikte yerinde görerek çözülmesi talimatını veren Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ören Mahallesi’nde 30 Mart yerel seçimleri öncesi üzerinde fotoğraf verdiği küçük tahta köprünün yanına yeni bir köprü yaptırdı.

Başkan Uysal, önceki gün Ereğli’nin asfaltlanacak mahalleri ile yollarını Başkan Yardımcısı Alptekin Dursun ve Fen İşleri Müdürü Selda Sayan ve belediyenin teknik mühendisleriyle gezdi.

Başkan Uysal yerel seçim öncesi gezdiği Ören Mahallesi’ndeki tahta köprünün yanına yeni yapılan köprüyü inceledi. Seçim öncesi mahalle halkına ’Bu köprüyü yaptıracağım’ sözü veren Başkan Uysal, köprünün yapılması talimatını vermişti.

Fen İşleri Müdürlüğü ise köprünün yapımını sürdürüyor. Mahalleliler söz konusu köprüden mahallelilerin araçla suyun içinden geçtiğini ve tahta köprünün de yaya olarak kullanıldığını belirterek, “Başkanımız 30 Mart öncesi üstünden geçtiği köprüyü yaptırma sözü verdi. Köprümüz şu an yapılıyor. Mahallemiz yakında imara açılacakmış. Başkanımız Hüseyin Uysal ve ekibi söz vermişti, yaptı’ dediler.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın