Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SON DAKİKA !.

SON DAKİKA !.

Ereğli`de sokak kısıtlaması süresince


Kdz.Ereğli'de, (Covid-19) salgını nedeniyle belirli sürelerde uygulanan sokağa çıkma kısıtlamalarında çalışmak isteyen iş yerlerinin, Kaymakamlıkça oluşturulan ‘İzin Kurulu’na müracaat etmesi istendi.

Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, üyelere gönderilen uyarı yazısında;

“Sokağa çıkma yasağı olduğu zamanlarda çalışmak isteyen işyerleri ve kişiler, 7 Ocak saat 16.00’ya kadar, Meydanbaşı Caddesi güzergahındaki Karadeniz Ereğli Lisesinde oluşturulan ‘İzin Kurulu’na müracaat etmeleri gerekiyor. Bu tarihten sonra yapılacak başvurulan dikkate alınmayacaktır. Yapılan müracaatlar Kaymakamlık tarafından değerlendirildikten sonra uygun görülenlere 8 Ocak Cuma günü izin belgeleri teslim edilecek.” ifadesini kullandı.

NELER BULUNDURACAKLAR

Keleş, müracaatta bulunacak iş yerleri ve kişilerin, beraberlerinde Vergi Levhası, Çalışanlara ait T.C. Kimlik No ve adres bilgileri, Taahhütname ve Taahhütlü ise veya yetişmesi gereken ise ait belgeleri ibraz etmesinin zorunlu olduğunu belirterek,ayrıntıların dilekçe ve tahütname örneği çıktılarının alınacağı Ereğli TSO internet sitesinden edinilebileceğini duyurudu.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın2
kızgın1
gülücük0
hayran0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın