Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SİMİT SARAYI BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR!.

SİMİT SARAYI BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR!.

Ereğli’deki Ereylin Alışveriş Merkezi’nde (Ereylin AVM) dün hizmete açılan “Simit Sarayı”na ilginin beklenenin üzerinde olduğu bildirildi.

Ereylin AVM’nin Migros girişinde hizmete açılan Simit Sarayı ortakları işadamı Batuhan Bozkuş ile Onur Solmaz, hizmete açtıkları markanın değerini iyi bildiklerini ancak, ilk günden bu kadar ilgi olacağını ise beklemediklerini söylediler.

Simit Sarayı’nın, ülke sınırlarını aşan ender firmalar arasında yer aldığını tekrarlayan ortaklar, şöyle dediler:

“Ereylin AVM’nin yeni tadilat ve düzenlemesiyle birlikte, oluşturduğumuz mekanda müşteriye hizmeti ve kaliteyi ön planda tutarak hiçbir fedakarlıktan kaçmadık. İsmini aldığı simit ön planda olmakla birlikte 60’ın üzerinde gıda ürünü ile hizmet verdiğimiz Simit Sarayı’nda elbette halkımızdan ilgi bekliyorduk. Ancak daha ilk günden –ki henüz resmi açılışımızı yapmadığımız halde- gördüğümüz büyük ilgi bizi son derece mutlu etti ve heyecanlandırdı. Bu mutluluk ve heyecanla, Kurban Bayramı sonrası resmi açılışını da yapacağımız Simit Sarayı’nda kaliteden ödün vermeden, branşında uzman personelimizle hizmette müşteri memnuniyetini artırarak sürdüreceğiz.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo