Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ŞEHİDİMİZ ZONGULDAK’A GETİRİLDİ!.

ŞEHİDİMİZ ZONGULDAK’A GETİRİLDİ!.

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde, terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen saldırıda şehit olan piyade er Ayhan Erdoğan’ın (25) cenazesi, Zonguldak’a getirildi. 

Şehidin naaşını, baba Recep ve anne Elmas Erdoğan ile yakınları, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Vali Yardımcısı Murat Karasu, Bartın Belediye Başkan Vekili Mehmet Sandıklı, Kastamonu Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Faruk Bal, diğer yetkililer ve vatandaşlar karşıladı.

Burada Kur’an-ı Kerim okunmasının ardından şehidin Türk bayrağına sarılı tabutu, askerler tarafından cenaze aracına taşındı.

Bu sırada şehidin ikiz kardeşi Reyhan Heper, askerlerin taşıdığı fotoğrafını isteyerek, "Kardeşimin resmini bana verin ben taşıyayım" dedi.  Heper’i yakınları sakinleştirdi.

Şehidin naaşı, cenaze aracına konulduğu sırada ise anne Elmas Erdoğan ağıt yaktı.

Daha sonra şehit piyade er Ayhan Erdoğan’ın cenazesi, karayoluyla memleketi Bartın’ın Kozcağız beldesine konvoy eşliğinde gönderildi. 

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde Ortaklar askeri üs bölgesine dün teröristlerce uzun namlulu silahlarla gerçekleştirilen saldırıda Piyade Onbaşı Muttalip Soylu ile  er Ayhan Erdoğan, şehit olmuştu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
Hatice Şenocak

03 Mayıs 2016 - 17:05

allahım ailesine sabır versin..

Gülçin Aytaş

03 Mayıs 2016 - 16:53

Rabbim ailesine sabır versin :(

Akın Kanca

03 Mayıs 2016 - 16:53

Allah mekanini cenleteylesin

Yorum Yazın