Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ADİK, EREĞLİ FM’E KONUK OLDU!.

ADİK, EREĞLİ FM’E KONUK OLDU!.

Karadeniz Ereğli Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği Başkanı Tarkan Adik, “konuşurken çok heyecanlanıyor. Zaten heyecan biterse de bırakırım” dedi.


Adik, 91.7 frekansından yayın yapan Ereğli FM’de katıldığı “Fikri Kapan’la Burada Konuşalım” programında, Beşiktaş, dernek faaliyetlerini, ilçedeki spor derneklerinin ortaya koyduğu birlikteliği, sporcusu ve fiziksel engellilerden oluşan oturarak voleybol takımı ile başkanlığını üstlendiği Lösemili Çocuklar Vakfı Şubesinin aktivitelerinden bahsetti.
Dernek olarak faaliyetlerini devam ettirdiklerini anlatan Adik, bunları anlatırken ise çok heyecanlandığını, ancak bu heyecanını da kaybetmek istemediğini söyledi.
Çalışmalarında, kuruluşlarından bugüne yönetimde görev alan arkadaşlarından ve üyelerinden büyük destek aldığını anlatan Tarkan Adik, “geçmişte ve bugün birlikte görev yaptığımız yönetim kurulu arkadaşlarımıza, ailelerine hatta çocuklarına çok teşekkür ediyorum. Bu yolda aşkla birlikte yürüyoruz” şeklinde konuştu.
Adik, "Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile aralarında sorun olduğu" yönündeki iddiaların ise asılsız olduğunu, Başkanı ile sık sık görüştüğünü, her konuda fikir birliği içinde olduklarını ifade etti.

RENKLERİN KARDEŞLİĞİ
Fikri Kapan’ın sorularını yanıtlayan Adik, Renklerin Kardeşliği adı verdikleri ilçedeki Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor derneklerinin uyum ve iyi paylaşım içinde olduklarını hatırlatırken, Kapan’ın “aslında şehrin belli bir alanında spor derneklerin flamalarının bir arada olacağı direkler kurulmalı” önerisi üzerine, şöyle dedi:
“Bu konuda geçmişten beri belediyemizden bir talebim olmuştu. Sahil bandında bize ayrılacak bir alanda her birimizin flamaları bulunsun, belediye de bizden yıl içinde en az 4 etkinlik sözü alsın. Renklerin kardeşliğini daha da büyütelim. Şu anda 4 dernek başkanı olarak son derece uyum içerisindeyiz. Her fırsatta görüşüp, bir araya geliyoruz. Birlikte örnek teşkil edecek organizasyonlara imza atıyoruz. Bunlardan biri de düzenlediğimiz kan bağışı kampanyasıdır. Bireysel hiçbir şey ifade etmiyor. Bir araya geldiğimizde yapamayacağımız hiçbir şey yok. Her bir dernek başkanımız kulüplerimiz için ellerimizden geleni yapıyoruz. Zaman zaman çocuklarımızın rızkını bu uğurda harcıyoruz. ”
En büyük hayallerinden birinin de, mevcut lokal binalarını büyütmek olduğunu anlatan Tarkan Adik,
Adik, bir saati ayan programın son bölümünde ise Spor Toto Süper Ligi’nde halen lider bulunan takımları Beşiktaş’ın şampiyon olmasını çok arzuladıklarını, bu hedefe de varacaklarına inandıklarını kaydetti.

OTURARAK VOLEYBOL MAÇLARINA DAVET ETTİ
Karadeniz Ereğli Beşiktaşlı taraftarlar Derneği Başkanı Tarkan Adik, 17-21 Mayıs tarihlerinde kavaklık Mahallesi mevkisindeki Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Salonu’nda, Oturarak Voleybol karşılaşmalarının 2 etabının yapılacağını hatırlatırken, 5 süreyle Ereğli halkının desteğini görmek istediklerini sözlerine ekledi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın