Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Şampiyonluk Gecesi

Şampiyonluk Gecesi

“Şampiyonluk Gecesi”ne davet


Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki, Galatasaray Taraftarları Derneği Başkanı Timur Şen, Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’i, ilçede kutlayacakları “Şampiyonluk Gecesi”ne davet ettiklerini bildirdi.
Şen, yazılı açıklamasında, Karadeniz Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği Yönetim Kurulu ile birlikte Cengiz’i ziyaret ettiklerini belirtti. Başkan Cengiz’e derneğin 2018-2019 dönemi faaliyet raporunu sunduklarını anlatan Şen, açıklamasında şunları kaydetti:
“Başkanımız Sayın Mustafa Cengiz de, sunduğumuz faaliyet rayporu sonrası, ‘En aktif dernek’ olduğumuzu söyledi. Kendilerine teşekkür ederek, ilçemizde gerçekleştireceğimiz ‘Şampiyonluk Gecesi’ne davet ettik. Kendisi de bir başka önemli program olmaması durumunda katılacağını söyledi. Aynı ziyaretimizde Kulüp yöneticilerimiz Sayın Özgür Savaş Özüdoğru ve Sayın Mahmut Recevik ile de bir araya gelerek isteklerimiz bildirdik, istekleri konusunda istişare toplantısı yaptık. Başkanımızı ve yönetimimizi maddi ve manevi başarılarından ve de 22. Şampiyonluktan dolayı tebrik ettik. Başarılarının devamını ve her zaman yanlarında destekçi olduğumuzu yineledik. İlçemize özgü hediyeler takdim ettik.”
Karadeniz Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği Başkanı Timur Şen’in kulüp ziyaretine katılan dernek yönetim kurulu üyeleri Mehmet Madenci, Fatih Şendoğan ve Cihangir Yağız, Başkan Mustafa Cengiz ile hatıra fotoğrafları çektirdiler.
Derneğin 27 Temmuz’daki ‘Şampiyonluk Gecesi”, Kırmacı Mahallesindeki Tim’s Fabrika’da yapılacak.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
şaşkın1
hayran0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın