Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ŞAMPİYON LİGE HAZIR!..

ŞAMPİYON LİGE HAZIR!..

Ereğli ve Konya’da düzenlenen Türkiye Şampiyonlarında mutlu sona ulaşan, Kdz. Ereğli Belediyespor Oturarak Voleybol Takımı, TBESF tarafından iki etap olarak düzenlenen ve ilki 11-15 Nisan tarihleri arasında yapılacak lig müsabakaları için, Muğla’nın Fethiye ilçesine gidiyor.

Kdz. Ereğli Belediyespor Oturarak Voleybol Takımı bir süredir hazırlıklarını sürdürdüğü “Oturarak Voleybol Ligi” müsabakaları için Fethiye’ye gidiyor. Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu düzenlenen ve 11-15 Nisan tarihleri arasında yapılacak ilk etap müsabakalarına takımımızın yanı sıra, Adana Umudun Işığı, Ankara Başkent, Konya Engelliler, Karabük Gençlik, Karamanspor, Samsun Ekspres, Diyarbakır Ortopedik Engelliler, Fethiye Gençlik ve Alaplıspor ’dan oluşan 10 takım katılacak.

Lig usulü oynanacak karşılaşmaların 2. Etabı, 10-16 Mayıs 2016 tarihleri arasında ilçemizde yapılacak. 2.etap sonunda 1. olan takım lig şampiyonu olacak.

Takım Antrenörü Adem Çelik, kendilerini zor bir sınavın beklediğini belirterek, “İlk kez lig organizasyonu yapılıyor. İlk etap Fethiye, 2. Etap maçları ise ilçemizde yapılacak. Son iki şampiyonada Türkiye Şampiyonu olmamız sorumluluğumuzu daha da arttırdı. Tabi bu rakipler için bizimle oynayacakları maçlarda artı motivasyon olacak. Fethiye’den iyi sonuçlarla dönüp ilçemizde yapılacak ikinci etap maçlarına rahat çıkmak ve sonunda mutlu sona ulaşmak istiyoruz.”dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın