Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

RESMİ AÇILIŞ YAPILDI!..

RESMİ AÇILIŞ YAPILDI!..

- Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar Odasının yeni hizmet binasının resmi açılışı yapıldı.


Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde faaliyet gösteren Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar Odasının yeni hizmet binasının resmi açılışı yapıldı.


Yeni hizmet binasının açılışına Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Muharrem Coşkun, Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu, siyasi parti İlçe yöneticileri, bir çok sivil toplum kuruluşunun başkanları ve yöneticileri, Oda yönetim ve denetim kurulu üyeleri ile davetliler katıldı.

Resmi açılış öncesinde konuşan Alaplı Esnaf Odası Başkanı Muharrem Gelgeç, esnafa yakışan bir oda kazandırdıklarını belirterek, verdiği sözü de tutmanın mutluluğu içerisinde olduğunu dile getirdi. Gelgeç, emeği geçen ve katkı sunanlara teşekkür etti. Gelgeç," Bizde yönetim kurulumuzla yaptığımız istişareler sonucunda odamıza ve esnafımıza bu sıkıntıdan kurtarmak için bir araya geldik ve odamıza bir yere geçtik. Bu karar doğrultusunda İlçe merkezinde bir yer aldık ve odamıza taşındık" dedi.
Konuşmaların ardından yeni hizmet binasının açılış kurdelesi kesildi. Açılışın ardından davetliler Açılış çerçevesinde davetlilere ikramlarda bulunuldu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın