Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Kdz.Ereğli’de Kibariye Şov..

Kdz.Ereğli’de Kibariye Şov..

- Kibariye, Kdz.Ereğli’leri coşturdu.


Osmanlı Çileği Kültür Sanat ve Spor şenliklerinin son gününde sahne alan Kibariye, Kdz.Ereğli’leri coşturdu.

Kdz.Ereğli Belediyesi tarafından düzenlenen Osmanlı Çileği Kültür, Sanat ve Spor Şenlikleri ünlü sanatçı Kibariye’nin konseriyle sona erdi.

Şenliklerin son gününde, Kibariye şov yaşandı. Erdemir ofis yoluna kurulan ana sahnede binlerce Ereğli’nin karşısına çıkan Kibariye söylediği birbirinden güzel hareketli şarkılarla vatandaşları coşturdu.

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Kibariye, gördüğü ilgi karşısında duygulanırken, şarkılarıyla Kdz.Ereğli’lere unutulmaz bir gece yaşattı.

BAŞKAN UYSAL’DAN TEŞEKKÜR

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Kibariye konserinde sahneye çıkarak sanatçıya teşekkür etti ve Kdz.Ereğli’ye özgü çeşitli hediyeler ile Osmanlı Çileği takdim etti.

3 gün süreyle gerçeklyeşen şenliklere katılımları nedeniyle vatandaşlara teşekkür eden Başkan Hüseyin Uysal; “Hakiki manada insan olmanın yolu, aşktan geçer. Hakiki manada sanatçı olmanın yoluda samimiyetten, sıcaklıktan, geçer. Tarif etmeye gerek yok, işte en güzel örneği Kibariye yi sizlere getirdik. Göreve geldik sellerle uğraştık, ardından somada maden şehitlerimiz oldu, onun arkasından şehitlerimiz oldu, onun arkasından halk oylamaları ve 2 genel seçim yaşadık. Onun için şenliklerimizde müzik ve konserler kısmını iptal etmek zorunda kaldık. Talih de zamanda yanımda olmadı. En kötüsü de 15 Temmuz kanlı darbe girişimini yaşadık. Onları siz gençlerimiz, siz halkımız tankın, topun, tüfeğin, kurşunların önüne yatarak önlediniz, Allah sizlerden razı olsun. Zor zaman yaşadık ama buna rağmen altından kalktık, hizmetlerimiz devam etti. Ve bu yıl şenliklerimizde konserlerimizi de yaptık. Şimdi sizlere söz veriyorum, gözyaşınızla yüzünüzü sildirmeyeceğim, o gözyaşlarını ben sileceğim.

Bundan sonra sık sık bir araya geleceğiz. Bizler aynı bedenin organlarıyız, aynı elin parmaklarıyız, bizler aynı atanın torunlarıyız, bizler acı günde, kötü günde, güzel günde de bir ve beraberiz. Kardeşiz, bunu unutmayın yeter. Biz ayrımcılığın her türlüsüne karşıyız. Bundan sonra da etkinliklerimiz artarak devam edecek. 3 gün boyunca şenliklerimizde bizleri yalnız bırakmayan siz güzel şehrimin güzel insanlarına ve tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Kibariye konseri sırasında Fenerbahçe’nin Basketbolda Avrupa şampiyonluğuda ilan edilerek büyük coşku yaşandı. Osmanlı Çileği Kültür, Sanat ve Spor Şenlikleri, Kibariye konserinin ardından havai fişek gösterileriyle sona erdi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın