Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

RENKLİ GÖRÜNTÜLER

RENKLİ GÖRÜNTÜLER

Kdz. Ereğli Belediyesi’nin ödüllü projelerinden olan Bilim Şenliği’nin ikinci günü etkinlikleri de, oldukça renkli geçti.

Gün içinde yoğun bir ziyaretçi akınına uğrayan Bilim çadırlarında hünerlerini sergileyen öğrenciler, yaptıkları ilginç ve bilimsel deneylerle şenliğe renk katarken, izleyenler tarafından alkış aldı.

Etkinlik çadırlarında, Amfi Tiyatro Alanı’nda ve çevresinde proje etkinliklerinin gerçekleştirilmesi izleyen vatandaşlar, bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Bilim Şenliği’nin öğrencilerin olduğu kadar kendilerinin de ufkunu açtığını belirttiler.  

Fen Bilimleri Öğretmeni Şenol Yıldız’ın, Amfi Tiyatro’da yaptığı bilim sahne şovlarına özellikle öğrenciler ilgi gösterirken, helyum gazıyla ses incelmesi ve kalınlaşması da izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi. Deneylere katılan ve başarılı olan öğrencilere görevliler tarafından bilim temalarının işlendiği tişört, şapka ve rozet hediye edildi.

Binlerce kişinin katıldığı Bilim Şenliği etkinlikleri, robot ve astronot adam ile müzik grupları gösterisiyle sona erdi.

 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın