Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

RENKLERİN KARDEŞLERİ, UYSAL’A GİTTİ

RENKLERİN KARDEŞLERİ, UYSAL’A GİTTİ

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı, taraftar derneklerin bir araya gelmesiyle kurulan “Renklerin kardeşliği” üyelerinin ziyaret ettiği bildirildi.
Edinilen bilgiye göre, ilçedeki Ereğli Fenerbahçe Dernek Başkanı Serdar Özbek, Galatasaray Dernek Başkanı Timur Şen, Beşiktaş Taraftarları Dernek Başkanı Tarkan Adik ve Trabzonspor Dernek Başkanı Sadık Mercan’ın oluşturduğu “Renklerin Kardeşliği”, Ziraat Türkiye Kupası oynayacak Karadeniz Ereğli Belediyespor’a destek olmak için Uysal’ı ziyaret ettiler.  
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Uysal, derneklerin yanında olmayı sürdüreceklerini ifade ederek şöyle dedi:
“İlçemizde ‘Renklerin kardeşliğini’ en güzel şekilde sergileyen taraftar derneklerimizin başkanları Fenerbahçe Dernek Başkanı Serdar Özbek, Galatasaray Dernek Başkanı Timur Şen, Beşiktaş Taraftarları Dernek Başkanı Tarkan Atik ve Trabzonspor Dernek Başkanı Sadık Mercan’a, 2018-2019 ligi için, ayrıca Ziraat Türkiye Kupasında oynayacağımız Antalyaspor maçı öncesi destekleri için teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonrada taraftar derneklerimizin yanında olmayı sürdüreceğiz. Kendilerinin 28-29 Eylül’de Amfi tiyatroda gerçekleştirecekleri ilik bulma ve kan bağışı kampanyasında şimdiden başarılar diliyorum.” 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın