Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Regaip Kandili Mesajları

Regaip Kandili Mesajları

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu, Yazıcıoğlu Şirketler Grubu ,Kdz.Ereğli Sivaslılar Derneği Başkanı Ali Toprak ve Köseler Mahallesi Kalkındırma Derneği Başkanı Birkan Demirel, Regaip Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.

Yayımlanan mesajlar şu şekilde;

CHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ŞERAFETTİN TURPCU,

“Ülkemizi çevreleyen coğrafyada yaşanan çatışma ve savaşlar tüm insanlık için sevgi, barış ve kardeşlik kavramlarının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha ortaya koymaktadır. Ülkemizin hali hazırda yaşadığı sıkıntıları atlatması,  içinde bulunduğu sorunları çözebilmesi için öncelikle, toplumdaki kutuplaşma ve ayrışmanın ortadan kaldırılması gerekmektedir.Toplumsal barışın, kardeşliğin, adaletin ve eşitliğin yaşandığı bir Türkiye için hepimiz üzerimize düşen sorumlukları yerine getirmeliyiz. Bu düşüncelerle, bu önemli gecenin, hoşgörü, dostluk ve kardeşlik hislerini daha da güçlendirmesi dileğiyle, tüm vatandaşlarımızın Regaip Kandilini en içten duygularımla kutluyor, ülkemize ve vatandaşlarımıza aydınlık ve umut dolu bir gelecek temenni ediyorum.”

YAZICIOĞLU ŞİRKETLER GRUBU

“SemÉ‘nın kÉ‘pılÉ‘rının sonunÉ‘ kÉ‘dÉ‘r É‘çılıp rÉ‘hmetin sÉ‘ğÉ‘nÉ‘k sÉ‘ğÉ‘nÉ‘k yÉ‘ğdığı böyle bir gecede düşen dÉ‘mlÉ‘lÉ‘rın sizleri  sırılsıklÉ‘m etmesi dileğiyle KÉ‘ndiliniz mübÉ‘rek olsun. ALLAH’ın É‘dıylÉ‘ bÉ‘şlÉ‘dığınız her işinizde bÉ‘şÉ‘rılÉ‘r dilerim. Regaib KÉ‘ndiliniz mübÉ‘rek olsun.”

KDZ. EREĞLİ SİVASLILAR DERNEĞİ BAŞKANI ALİ TOPRAK

“Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun! “

KÖSELER MAHALLESİ KALKINDIRMA DERNEĞİ BAŞKANI BİRKAN DEMİREL

“Yüce Allah mübarek Regaip kandili hürmetine hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini nasip ve müesser eylesin. Hayırlı Kandiller”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın1
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın