Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

"KAYACAN" SÖZÜNÜ TUTTU

"KAYACAN" SÖZÜNÜ TUTTU

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Kayacan Alışveriş Merkezi, kuruluş yıl dönümü nedeniyle düzenlediği kampanya ile 118 müşterisine çekilişle hediyeler verdi.


Kepez Mahallesi Profesör Muammer Aksoy Caddesi’nde ki mağazanın önünde Ereğli FM’e konuşan firma sahibi Murat Kayacan, kuruluşlarının her dönüm yıllarında etkinlik düzenlediklerini söyledi. Müşterilerine ise hediye vermekten dolayı mutlu olduklarını belirten Kayacan, şöyle dedi:
“18’inci yılımız için böyle bir program yaptık. Programı müşterilerimiz ile birlikte gerçekleştirdik. Alışveriş yapan tüm müşterilerimiz bizden sebeplenerek hediye alsın diye düşündük. Bugün burada 118 hediye dağıtacağız. Seneye inşallah bunun devamı gelecek ve daha farklı bir şey olacak. Bizi takip etmeye devam edin.”

İlgi yoğundu
Mağazadan alış veriş yapan yüzlerde kişi, çekilişin yapıldığı alana adeta akın etti. Yağmur ve şiddetli rüzgara karşın mağaza önünde toplanan yaklaşık 350 kişi, heyecanla çekiliş anını bekledi. Yağmura karşı tedbir alan mağaza yönetimi, bekleyen müşterilerinin ıslanmaması için dev branda gerdirdi.
Bekleyen arasında cep telefonu ile görüntü almaya çalışanlar oldu. O kişilerden minik bebeği ile alana gelen bir kişi, kalabalıktan etkilendiğini, çektiği görüntüleri ise haber kanallarına vereceğini söyledi.
Çekiliş sırasında ise okunan isimlere, içlerinde cep telefonu, kanepe ve uyku setlerinin olduğu hediyelerden verildi. Hediye kazananlar sevinse de kazanamayanlar üzülerek evlerinin yolunu tuttu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük9
hayran2
şaşkın1
üzgün1
kızgın1
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın