Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

"CEZA KESERSEK AĞLAMAYIN "

"CEZA KESERSEK AĞLAMAYIN "

İlçe Kaymakamı “Bu saatten sonra uyarılara uymayanlara zerre kadar müsemma yok. "dedi


Kdz.Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, “Bu saatten sonra  uyarılara uymayanlara zerre kadar müsemma yok. Kurallara uymayanlara ceza kesilecek. Ondan sonra ağlamayın”dedi.

 

Geçtiğimiz gün Ereğli FM canlı yayınında “Zaman zaman cezalar yazıyoruz. 3 bin lira civarında. Sonra ağlıyor insanlar. Zerre kadar müsemmamız yok. Kurallara uymayana cezayı keseriz.”diyen İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, bugünde “Taviz yok.” dedi.

Çorumluoğlu, yaptıkları uygulamanın art niyet taşımadığına dikkat çekerek, “Şu ana kadar vatandaşa bir art niyet yada ceza yazmak değil ama belirli uyarıların ardından ne gerekiyorsa yapılacak. Arkadaşlarımıza talimat verdim; bugün öğleden itibaren ceza yazmaya da başlanacak. " dedi.

Çorumluoğlu, "Çünkü bu sadece kendilerine değil, aynı zamanda toplama verilen zarardır. Sağlık Bakanımızın açıkladığı gibi; bir vatandaşımız 3 kişinin ölümüne, 50 kişiye de yayılmasına sebebiyet verdi. Belki siz sağlıklı olabilirsiniz ama taşıdığınız ve bulaş olarak götürdüğünüz kişiler sağlıksızdır, başka bir kişinin ölümüne sebebiyet verebilirsiniz. “ifadelerini kullandı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük7
kızgın4
şaşkın3
hayran1
üzgün1
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın