Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

PLAZA GÖKTEPE, EN İYİSİ!..

PLAZA GÖKTEPE, EN İYİSİ!..

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli TOYOTA Plaza Göktepe’nin, ülke genelindeki TOYOTA bayileri arasında “Müşteri Memnuniyeti Satış Birincisi” olduğu bildirildi.
TOYOTA Plaza Göktepe Yönetim Kurulu Başkanı Atalay Göktepe, TOYOTA’nın 2017 yılı müşteri memnuniyeti değerlendirmesinde, birinciliği elde etmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. TOYOTA Genel Merkezi’nce, yıl içinde TOYOTA müşterileri ile yapılan görüşmeler ve anketler sonucu değerlendirmenin sonuçlandığını anlatan Göktepe, şöyle dedi:
“Müşteri Memnuniyetine yönelik yapılan anket sonucunda tüm bayiler arasında ilk üç dereceye giren firmalar belirlendi. TOYOTA Göktepe Plaza olarak ise birinciliğe layık görüldüğümüz bildirildi. İstanbul’da düzenlenen törende de elde ettiğimiz birincilik ödülümüzü aldım. TOYOTA Plaza Göktepe Ailesi olarak böyle bir ödüle layık görülmemizden dolayı firmamız kadar bölgemiz ve ülkemiz açısından da ayrıca gurur duydum. Aldığımız bu anlamlı ödülde tüm personelimizin ve müşterilerimizin katkılarını unutmayacağız. Bu ödül, aynı zamanda üzerimize bir başka sorumluluk da yüklemiş bulunuyor. Önümüzdeki yıl ve yıllarda da, yeni Plazamızda müşterilerimize daha iyi hizmet etme gayretimizi artıracağız.”

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
Numan Korkmaz

07 Mayıs 2018 - 11:02

Tebrikler kalite tesadüf değildir.

Yorum Yazın